Wpisz nazwę domeny poprzez którą będzie można przeglądać oferty w trzech sposobach (lista, po zdjęciach, na mapie).

UWAGA! Nie wpisuj „http://” i „www” na początku, oraz nie używaj „/” na końcu, znaki te zostaną wycięte. Przykład prawidłowej domeny „demo-nieruchomosci.pl”.

UWAGA !! Wpisana domena będzie aktywna jeśli domena będzie wykupiona i przekierowana na serwery Szybko.pl. Domenę można wykupić na dwa sposoby

– samodzielnie poprzez znane firmy hostingowe typu nazwa.pl lub home.pl. – zlecając bezpłatnie firmie Szybko.pl Sp z o.o. która zajmie się znalezieniem najtrafniejszej dla Państwa domeny a następnie również bezpłatnie zajmie się kupnem, rejestracją, ustawieniem i administracją domeny. Prosimy o kontakt z konsultantem. Przy zleceniu wykupienia domeny przez Szybko.pl udzielamy również bezpłatnej konsultacji ustawienia maili pracownikom w wykupionej domenie (również pod urządzenia mobilne).

Po wykupieniu domeny należy ustawić adres IP serwera na który domena ma być przekierowana, jest to tzw. Przekierowanie WWW.

Podajemy Adres IP, na który domena powinna być przekierowana to: 93.157.96.79

UWAGA: Zmiany w konfiguracji domeny powinny być wykonywane przez osobę zaznajomioną w konfiguracjami domen. Brak umiejętności obsługi może zablokować inne serwisy związane z domeną, np. system mailowy.

Przy odrobinie szczęścia po kilku minutach Państwa nowa strona pojawi się pod dedykowanym, profesjonalnym adresem www.